RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms

Originaltillverkare av RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms Slitvarnarkontakt: ej förberdd för slitvarnarkontakt

Bromsbeläggssats, skivbroms

Artikelnummer: 402B0141

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 2 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

-26%
(220,00 kr) 164,36 kr
Spara: 26%
inkl.25% moms, Frakt
- +
1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg

I lager

1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg
Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: 402B0141
  • Tillverkarens: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191314706
  • Slitvarnarkontakt: ej förberdd för slitvarnarkontakt
  • Höjd [mm]: 48,8
  • Bredd[mm]: 106,5
  • Tjocklek [mm.]: 16,9
  • WVA-nummer: 24496
  • Bromssystem: Lucas
  • Förpackningslängd [cm]: 12,5
  • Förpackningsbredd [cm]: 8,1
  • Förpackningshöjd [cm]: 8
  • RIDEX: Bromsbeläggssats, skivbroms
  • Produktnummer: 402B0141
  • TFP: 220,00 kr
Snabb leverans RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms Bakaxel (artikelnummer 402B0141)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
FORD — OE 1426143
FORD — OE 1426144
FORD — OE 1439866
FORD — OE 1459450
FORD — OE 1503969
FORD — OE 1566233
FORD — OE 1655233
FORD — OE 1752093
FORD — OE 6G912M008FA
FORD — OE 6G912M008FB
FORD — OE 6G912M008FC
FORD — OE 6G912M008FD
FORD — OE ME6G9J2M008FA
FORD — OE ME6GJ2M008FA
LAND ROVER — OE LR027129
LAND ROVER — OE LR043285
LAND ROVER — OE LR043714
VOLVO — OE 30671574
VOLVO — OE 30671575
VOLVO — OE 30742491
VOLVO — OE 30742516
VOLVO — OE 30794554
VOLVO — OE 30794555
VOLVO — OE 31317482
VOLVO — OE 31317483
VOLVO — OE 31408670
VOLVO — OE 31445796
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Bromsbeläggssats, skivbroms 402B0141" köpte även:
  • Bromsvätska
    Bromsvätska TRW Art. Nr.: PFB325, 25,32 kr, Spara: 26% Erfarenhet
    TRW | PFB325
    25,32 kr -26% TFP: 34,00 kr (101,28 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Bromsok
    Bromsok HERTH+BUSS JAKOPARTS Art. Nr.: J3220505, 229,41 kr, Spara: 26% Kvalitet
    HERTH+BUSS JAKOPARTS |...
    229,41 kr -26% TFP: 306,00 kr Spara: 26%
  • Bromsskiva
    Bromsskiva RIDEX Art. Nr.: 82B0997, 69,73 kr, Spara: 26% byta ut
    RIDEX | 82B0997
    69,73 kr -26% TFP: 93,00 kr Spara: 26%
  • Bromsslang
    Bromsslang A.B.S. Art. Nr.: SL 3586, 22,83 kr, Spara: 27% Priser
    A.B.S. | SL 3586
    22,83 kr -27% TFP: 31,00 kr Spara: 27%
  • Vajer, parkeringsbroms
    Vajer, parkeringsbroms A.B.S. Art. Nr.: K17416, 44,36 kr, Spara: 27% Reparation
    A.B.S. | K17416
    44,36 kr -27% TFP: 60,00 kr Spara: 27%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage STARK Art. Nr.: SKWW-0190002, 9,59 kr, Spara: 27% trasig? vad göra?
    STARK | SKWW-0190002
    9,59 kr -27% TFP: 13,00 kr Spara: 27%
  • Tillbehörssats, skivbr...
    Tillbehörssats, skivbromsbelägg STARK Art. Nr.: SKAK-1120005, 21,60 kr, Spara: 26% kundomdömen Original
    STARK | SKAK-1120005
    21,60 kr -26% TFP: 29,00 kr Spara: 26%
  • Bromsbackar, sats, par...
    Bromsbackar, sats, parkeringsbroms RIDEX Art. Nr.: 1419B0009, 116,69 kr, Spara: 26% Originaldel
    RIDEX | 1419B0009
    116,69 kr -26% TFP: 156,00 kr Spara: 26%
  • Luftfräschare
    Luftfräschare VEMO Art. Nr.: V60-17-0020, 18,37 kr, Spara: 27% Erfarenhet
    VEMO | V60-17-0020
    18,37 kr -27% TFP: 25,00 kr Spara: 27%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage RIDEX Art. Nr.: 407W0016, 11,62 kr, Spara: 28% Kvalitet
    RIDEX | 407W0016
    11,62 kr -28% TFP: 16,00 kr Spara: 28%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage RIDEX Art. Nr.: 407W0105, 12,33 kr, Spara: 28% Kvalitet
    RIDEX | 407W0105
    12,33 kr -28% TFP: 17,00 kr Spara: 28%
Vi rekommenderar också dessa produkter:
RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms Bakaxel 402B0141 Förstklassig kvalitet och hyggliga priser