RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms ANL Braking

Originaltillverkare av RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms Slitvarnarkontakt: ej förberdd för slitvarnarkontakt

Bromsbeläggssats, skivbroms

Artikelnummer: 402B0052

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 2 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

-26%
(305,00 kr) 228,18 kr
Spara: 26%
inkl.25% moms, Frakt
- +
1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg

I lager

1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg
Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: 402B0052
  • Tillverkarens: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191314768
  • Slitvarnarkontakt: ej förberdd för slitvarnarkontakt
  • Höjd 1 [mm]: 66,6
  • Höjd 2 [mm]: 72
  • Bredd 2 [mm]: 156,3
  • Bredd 1 (mm): 155,1
  • Tjocklek [mm.]: 20,3
  • WVA-nummer: 24123
  • Rekommenderad artikels artikelnummer: MBA1221
  • Bromssystem: Teves
  • Förpackningslängd [cm]: 17
  • Förpackningsbredd [cm]: 8,3
  • Förpackningshöjd [cm]: 12
  • RIDEX: Bromsbeläggssats, skivbroms
  • Produktnummer: 402B0052
  • TFP: 305,00 kr
Snabb leverans RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms framaxel (artikelnummer 402B0052)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
FORD — OE 1379971
FORD — OE 1427386
FORD — OE 1432363
FORD — OE 1436498
FORD — OE 1437761
FORD | LAND ROVER — OE 1458247
FORD — OE 1566232
FORD — OE 1747043
FORD — OE 1916756
FORD — OE 6G912K021A2C
FORD — OE 6G912K021A2D
FORD — OE BG912K021AA
FORD — OE ME6G9J2K021AA
FORD — OE ME6G9J2K021AB
JAGUAR — OE C2C27290
JAGUAR — OE C2C35612
JAGUAR — OE C2C39929
JAGUAR — OE C2C42014
LAND ROVER — OE LR004936
LAND ROVER — OE LR027309
VOLVO — OE 30736319
VOLVO — OE 30778910
VOLVO — OE 30793107
VOLVO — OE 3079354
VOLVO — OE 30793540
VOLVO — OE 30793941
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Bromsbeläggssats, skivbroms 402B0052" köpte även:
  • Bromsskiva
    Bromsskiva RIDEX Art. Nr.: 82B0997, 69,75 kr, Spara: 25% Erfarenhet
    RIDEX | 82B0997
    69,75 kr -25% TFP: 93,00 kr Spara: 25%
  • Bromsvätska
    Bromsvätska TRW Art. Nr.: PFB325, 25,33 kr, Spara: 26% Kvalitet
    TRW | PFB325
    25,33 kr -26% TFP: 34,00 kr (101,32 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Bromsok
    Bromsok HERTH+BUSS JAKOPARTS Art. Nr.: J3220505, 229,46 kr, Spara: 26% byta ut
    HERTH+BUSS JAKOPARTS |...
    229,46 kr -26% TFP: 306,00 kr Spara: 26%
  • Bromsslang
    Bromsslang A.B.S. Art. Nr.: SL 3586, 22,83 kr, Spara: 27% Priser
    A.B.S. | SL 3586
    22,83 kr -27% TFP: 31,00 kr Spara: 27%
  • Vajer, parkeringsbroms
    Vajer, parkeringsbroms A.B.S. Art. Nr.: K19635, 33,50 kr, Spara: 26% Reparation
    A.B.S. | K19635
    33,50 kr -26% TFP: 45,00 kr Spara: 26%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage STARK Art. Nr.: SKWW-0190002, 10,13 kr, Spara: 28% trasig? vad göra?
    STARK | SKWW-0190002
    10,13 kr -28% TFP: 14,00 kr Spara: 28%
  • Tillbehörssats, skivbr...
    Tillbehörssats, skivbromsbelägg A.B.S. Art. Nr.: 1199Q, 15,24 kr, Spara: 28% kundomdömen Original
    A.B.S. | 1199Q
    15,24 kr -28% TFP: 21,00 kr Spara: 28%
  • Bromsbackar, sats, par...
    Bromsbackar, sats, parkeringsbroms A.B.S. Art. Nr.: 9279, 77,52 kr, Spara: 26% Originaldel
    A.B.S. | 9279
    77,52 kr -26% TFP: 104,00 kr Spara: 26%
  • Luftfräschare
    Luftfräschare Wunder-Baum Art. Nr.: 35157, 19,19 kr, Spara: 27% Erfarenhet
    Wunder-Baum | 35157
    19,19 kr -27% TFP: 26,00 kr Spara: 27%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage RIDEX Art. Nr.: 407W0105, 12,25 kr, Spara: 28% Kvalitet
    RIDEX | 407W0105
    12,25 kr -28% TFP: 17,00 kr Spara: 28%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage VEMO Art. Nr.: V30-72-0594, 10,70 kr, Spara: 29% Kvalitet
    VEMO | V30-72-0594
    10,70 kr -29% TFP: 14,92 kr Spara: 29%
Vi rekommenderar också dessa produkter:
RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms framaxel ANL Braking 402B0052 Förstklassig kvalitet och hyggliga priser