BREMBO Bromsbeläggssats, skivbroms

Originaltillverkare av BREMBO Bromsbeläggssats, skivbroms Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt

Bromsbeläggssats, skivbroms

Artikelnummer: P 24 061

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 2 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

318,62 kr
inkl.25% moms, Frakt
- +
1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg

I lager

1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg
Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: P 24 061
  • Tillverkarens: BREMBO
  • EAN nummer: 8020584052334
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt
  • Höjd 1 [mm]: 62.4
  • Höjd 2 [mm]: 67
  • Bredd 2 [mm]: 156.3
  • Bredd 1 (mm): 155.1
  • Tjocklek [mm.]: 18.2
  • WVA-nummer: 23723, 23724
  • Bromssystem: Teves
  • BREMBO: Bromsbeläggssats, skivbroms
  • Produktnummer: P 24 061
  • TFP: 0,00 kr
Snabb leverans BREMBO Bromsbeläggssats, skivbroms Bakaxel, framaxel (artikelnummer P 24 061)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
FORD — OE 1223682
FORD — OE 1321517
FORD — OE 1360305
FORD — OE 1508074
FORD — OE 1519528
FORD — OE 1566093
FORD — OE 1695810
FORD — OE 1712024
FORD — OE 1753844
FORD — OE 1759370
FORD — OE 1765766
FORD — OE 1809256
FORD — OE 1816524
FORD — OE 1820037
FORD — OE 1826241
FORD — OE 3M512K021AA
FORD — OE 3M512K021AB
FORD — OE 3M5J2K021A1A
FORD — OE 5181461
FORD — OE 8V412K021AA
FORD — OE 8V412K021AB
FORD — OE AV612K021BA
FORD — OE AV612K021BB
FORD — OE BV612001B3A
FORD — OE BV612001C3B
FORD — OE BV612001CB
FORD — OE CN152K021AA
FORD — OE CV612001BC
FORD — OE CV612001CB
FORD — OE CV6Z2001A
FORD — OE ME3M5J2K021AA
FORD — OE MEAV6J2K021AA
FORD — OE MEAV6J2K021BA
MAZDA — OE B3YH3323Z
MAZDA — OE B3YH3323ZA
MAZDA — OE B4YB3323Z
MAZDA — OE BPYK3323Z
MAZDA — OE BPYK3323ZA
MAZDA | MITSUBISHI — OE BPYK3323ZA9C
MAZDA — OE BPYK3323ZC
MAZDA — OE C2Y33323Z
MAZDA — OE C2Y33323ZA
MAZDA — OE C2Y33323ZB
MITSUBISHI — OE BPYK3323ZB9C
NISSAN — OE 41060HA00A
NISSAN — OE 41060HA00B
NISSAN — OE AY040MA031
VOLVO — OE 30681739
VOLVO — OE 30683554
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Bromsbeläggssats, skivbroms P 24 061" köpte även:
  • Bromsvätska
    Bromsvätska TRW Art. Nr.: PFB325, 25,33 kr, Spara: 26% Erfarenhet
    TRW | PFB325
    25,33 kr -26% TFP: 34,00 kr (101,32 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Bromsok
    Bromsok HERTH+BUSS JAKOPARTS Art. Nr.: J3220505, 229,46 kr, Spara: 26% Kvalitet
    HERTH+BUSS JAKOPARTS |...
    229,46 kr -26% TFP: 306,00 kr Spara: 26%
  • Bromsskiva
    Bromsskiva RIDEX Art. Nr.: 82B0997, 69,75 kr, Spara: 25% byta ut
    RIDEX | 82B0997
    69,75 kr -25% TFP: 93,00 kr Spara: 25%
  • Bromsslang
    Bromsslang A.B.S. Art. Nr.: SL 3586, 22,83 kr, Spara: 27% Priser
    A.B.S. | SL 3586
    22,83 kr -27% TFP: 31,00 kr Spara: 27%
  • Vajer, parkeringsbroms
    Vajer, parkeringsbroms A.B.S. Art. Nr.: K19635, 33,50 kr, Spara: 26% Reparation
    A.B.S. | K19635
    33,50 kr -26% TFP: 45,00 kr Spara: 26%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage STARK Art. Nr.: SKWW-0190002, 10,13 kr, Spara: 28% trasig? vad göra?
    STARK | SKWW-0190002
    10,13 kr -28% TFP: 14,00 kr Spara: 28%
  • Tillbehörssats, skivbr...
    Tillbehörssats, skivbromsbelägg A.B.S. Art. Nr.: 1199Q, 15,24 kr, Spara: 28% kundomdömen Original
    A.B.S. | 1199Q
    15,24 kr -28% TFP: 21,00 kr Spara: 28%
  • Bromsbackar, sats, par...
    Bromsbackar, sats, parkeringsbroms A.B.S. Art. Nr.: 9279, 77,52 kr, Spara: 26% Originaldel
    A.B.S. | 9279
    77,52 kr -26% TFP: 104,00 kr Spara: 26%
  • Luftfräschare
    Luftfräschare Wunder-Baum Art. Nr.: 35157, 19,19 kr, Spara: 27% Erfarenhet
    Wunder-Baum | 35157
    19,19 kr -27% TFP: 26,00 kr Spara: 27%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage RIDEX Art. Nr.: 407W0105, 12,25 kr, Spara: 28% Kvalitet
    RIDEX | 407W0105
    12,25 kr -28% TFP: 17,00 kr Spara: 28%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage VEMO Art. Nr.: V30-72-0594, 10,70 kr, Spara: 29% Kvalitet
    VEMO | V30-72-0594
    10,70 kr -29% TFP: 14,92 kr Spara: 29%
Vi rekommenderar också dessa produkter:
BREMBO Bromsbeläggssats, skivbroms Bakaxel, framaxel P 24 061 Förstklassig kvalitet och hyggliga priser