ATE Bromsbeläggssats, skivbroms

Originaltillverkare av ATE Bromsbeläggssats, skivbroms Slitvarnarkontakt: ej förberdd för slitvarnarkontakt, exkl. slitvarnarkontakt

Bromsbeläggssats, skivbroms

Artikelnummer: 13.0460-7193.2

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 2 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

-26%
(657,00 kr) 492,43 kr
Spara: 26%
inkl.25% moms, Frakt
- +
1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg

I lager

1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg
Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: 13.0460-7193.2
  • Tillverkarens: ATE
  • EAN nummer: 4006633126410
  • Slitvarnarkontakt: ej förberdd för slitvarnarkontakt, exkl. slitvarnarkontakt
  • Höjd 1 [mm]: 62,4
  • Höjd 2 [mm]: 67,0
  • Bredd 2 [mm]: 156,3
  • Bredd 1 (mm): 155,1
  • Tjocklek [mm.]: 18,1
  • Kontrollmärke: E1 90R-02A0334/0371
  • MAPP-kod tillgänglig:
  • Bromssystem: ATE
  • ATE: Bromsbeläggssats, skivbroms
  • Produktnummer: 13.0460-7193.2
  • TFP: 657,00 kr
Snabb leverans ATE Bromsbeläggssats, skivbroms framaxel (artikelnummer 13.0460-7193.2)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
FORD — OE 1223682
FORD — OE 1321517
FORD — OE 1360305
FORD — OE 1508074
FORD — OE 1519528
FORD — OE 1695810
FORD — OE 1712024
FORD — OE 1759370
FORD — OE 1797211
FORD — OE 3M512K021AA
FORD — OE 3M512K021AB
FORD — OE AV612K021BA
FORD — OE AV612K021BB
FORD — OE CV612001BC
FORD — OE CV612K021BA
MAZDA — OE BPYK3323Z
MAZDA — OE BPYK3323ZA
MAZDA — OE C2Y33323ZA
VOLVO — OE 30681739
VOLVO — OE 30683554
VOLVO — OE 30715023
VOLVO — OE 30736923
VOLVO — OE 30742030
VOLVO — OE 30793618
VOLVO — OE 31341301
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Bromsbeläggssats, skivbroms 13.0460-7193.2" köpte även:
  • Bromsvätska
    Bromsvätska TRW Art. Nr.: PFB325, 25,33 kr, Spara: 26% Erfarenhet
    TRW | PFB325
    25,33 kr -26% TFP: 34,00 kr (101,32 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Bromsok
    Bromsok HERTH+BUSS JAKOPARTS Art. Nr.: J3220505, 229,51 kr, Spara: 25% Kvalitet
    HERTH+BUSS JAKOPARTS |...
    229,51 kr -25% TFP: 306,00 kr Spara: 25%
  • Bromsslang
    Bromsslang A.B.S. Art. Nr.: SL 3586, 22,84 kr, Spara: 27% byta ut
    A.B.S. | SL 3586
    22,84 kr -27% TFP: 31,00 kr Spara: 27%
  • Bromsbackar, sats, par...
    Bromsbackar, sats, parkeringsbroms A.B.S. Art. Nr.: 9279, 77,54 kr, Spara: 26% Priser
    A.B.S. | 9279
    77,54 kr -26% TFP: 104,00 kr Spara: 26%
  • Bromsskiva
    Bromsskiva RIDEX Art. Nr.: 82B0997, 69,76 kr, Spara: 25% Reparation
    RIDEX | 82B0997
    69,76 kr -25% TFP: 93,00 kr Spara: 25%
  • Vajer, parkeringsbroms
    Vajer, parkeringsbroms A.B.S. Art. Nr.: K19635, 33,51 kr, Spara: 26% trasig? vad göra?
    A.B.S. | K19635
    33,51 kr -26% TFP: 45,00 kr Spara: 26%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage STARK Art. Nr.: SKWW-0190002, 10,13 kr, Spara: 28% kundomdömen Original
    STARK | SKWW-0190002
    10,13 kr -28% TFP: 14,00 kr Spara: 28%
  • Tillbehörssats, skivbr...
    Tillbehörssats, skivbromsbelägg A.B.S. Art. Nr.: 1199Q, 15,24 kr, Spara: 28% Originaldel
    A.B.S. | 1199Q
    15,24 kr -28% TFP: 21,00 kr Spara: 28%
  • Luftfräschare
    Luftfräschare Wunder-Baum Art. Nr.: 35157, 19,20 kr, Spara: 27% Erfarenhet
    Wunder-Baum | 35157
    19,20 kr -27% TFP: 26,00 kr Spara: 27%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage RIDEX Art. Nr.: 407W0105, 12,25 kr, Spara: 28% Kvalitet
    RIDEX | 407W0105
    12,25 kr -28% TFP: 17,00 kr Spara: 28%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage VEMO Art. Nr.: V30-72-0594, 10,70 kr, Spara: 29% Kvalitet
    VEMO | V30-72-0594
    10,70 kr -29% TFP: 14,93 kr Spara: 29%
Vi rekommenderar också dessa produkter:
ATE Bromsbeläggssats, skivbroms framaxel 13.0460-7193.2 Förstklassig kvalitet och hyggliga priser