MAHLE ORIGINAL Oljefilter Filterinsats

Originaltillverkare av MAHLE ORIGINAL Oljefilter Filterutförande: Filterinsats

Oljefilter

Artikelnummer: OX 171/2D

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 2 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

-26%
(76,00 kr) 56,71 kr
Spara: 26%
inkl.25% moms, Frakt
- +

I lager

Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: OX 171/2D
  • Tillverkarens: MAHLE ORIGINAL
  • EAN nummer: 4009026205242
  • Filterutförande: Filterinsats
  • Ytterdiameter [mm]: 71,88
  • Höjd [mm]: 99,0
  • Innerdiameter 1 [mm]: 25,55
  • Innerdiameter [mm]: 19,5
  • Höjd 1 [mm]: 82,0
  • Ytterdiameter 1 [mm]: 65,0
  • Diameter4 [mm]: 10,8
  • MAHLE ORIGINAL: Oljefilter
  • Produktnummer: OX 171/2D
  • TFP: 76,00 kr
Snabb leverans MAHLE ORIGINAL Oljefilter Filterinsats (artikelnummer OX 171/2D)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
BMW | MINI — OE 11427805978
CITROËN | DS | PEUGEOT — OE 1109AY
CITROËN — OE 1109T3
CITROËN | PEUGEOT — OE 1109Y2
CITROËN | PEUGEOT — OE 1109Z5
CITROËN | DS — OE 1109Z6
CITROËN | PEUGEOT — OE E149103
CITROËN | PEUGEOT — OE E149233
CITROËN/PEUGEOT — OE 53699656432180
CITROËN/PEUGEOT — OE 9641837780
CITROËN/PEUGEOT — OE 9656432180
CITROËN/PEUGEOT — OE 9656905380
FIAT — OE 9467565780
FORD — OE 1147685
FORD — OE 1254385
FORD — OE 1359941
FORD — OE 1530536
FORD — OE 2S6Q6714A9B
FORD — OE 2S6Q6714AA
FORD — OE 2S6Q6714AB
MAZDA — OE Y40114302
MAZDA — OE Y401143029A
MAZDA — OE Y40114302A
MAZDA — OE Y60114302
MITSUBISHI — OE MN982521
OPEL | VAUXHALL — OE 3646431
PEUGEOT — OE 1109S5
PEUGEOT — OE 1109Y1
PEUGEOT — OE 1109Z1
SUZUKI — OE 1651073J00
SUZUKI — OE 1651073J01
SUZUKI — OE 1651073J02
TOYOTA — OE SU00100741
TOYOTA — OE SU00100804
TOYOTA — OE SU00100871
VOLVO — OE 30735878
VOLVO — OE 30750247
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Oljefilter OX 171/2D" köpte även:
  • Luftfilter
    Luftfilter MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: LX 152, 16,03 kr, Spara: 28% Erfarenhet
    MAHLE ORIGINAL | LX 152
    16,03 kr -28% TFP: 22,00 kr Spara: 28%
  • Tätningsring, oljeavta...
    Tätningsring, oljeavtappningsskruv CORTECO Art. Nr.: 041118S, 52,30 kr, Spara: 26% Kvalitet
    CORTECO | 041118S
    52,30 kr -26% TFP: 70,00 kr Spara: 26%
  • Filter, kupéventilation
    Filter, kupéventilation RIDEX Art. Nr.: 424I0158, 37,52 kr, Spara: 25% byta ut
    RIDEX | 424I0158
    37,52 kr -25% TFP: 50,00 kr Spara: 25%
  • Frostskyddsmedel, vind...
    Frostskyddsmedel, vindrutespolning, etc. SONAX Art. Nr.: 03321000, 18,46 kr, Spara: 27% Priser
    SONAX | 03321000
    18,46 kr -27% TFP: 25,00 kr (73,84 kr för 1 liter) Spara: 27%
  • Oljefilterklämma
    Oljefilterklämma MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: OCS 7, 66,61 kr, Spara: 26% Reparation
    MAHLE ORIGINAL | OCS 7
    66,61 kr -26% TFP: 89,00 kr Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja VAICO Art. Nr.: V60-0247, 72,75 kr, Spara: 25% trasig? vad göra?
    VAICO | V60-0247
    72,75 kr -25% TFP: 97,00 kr (72,75 kr för 1 liter) Spara: 25%
  • Uppsamlingstråg
    Uppsamlingstråg YATO Art. Nr.: YT-0699, 51,12 kr, Spara: 26% kundomdömen Original
    YATO | YT-0699
    51,12 kr -26% TFP: 69,00 kr Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja K2 Art. Nr.: O14D0001, 57,02 kr, Spara: 25% Originaldel
    K2 | O14D0001
    57,02 kr -25% TFP: 76,00 kr (57,02 kr för 1 liter) Spara: 25%
  • Tätningsring, oljeavta...
    Tätningsring, oljeavtappningsskruv FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 07215, 1,91 kr, Spara: 37% Erfarenhet
    FEBI BILSTEIN | 07215
    1,91 kr -37% TFP: 3,00 kr Spara: 37%
  • Tätningsring, oljeavta...
    Tätningsring, oljeavtappningsskruv FA1 Art. Nr.: 397.980.100, 1,88 kr, Spara: 38% Kvalitet
    FA1 | 397.980.100
    1,88 kr -38% TFP: 3,00 kr Spara: 38%
  • Tätningsring, oljeavta...
    Tätningsring, oljeavtappningsskruv ELRING Art. Nr.: 114.600, 1,83 kr, Spara: 39% Kvalitet
    ELRING | 114.600
    1,83 kr -39% TFP: 3,00 kr Spara: 39%
Vi rekommenderar också dessa produkter:
MAHLE ORIGINAL Oljefilter Filterinsats OX 171/2D Förstklassig kvalitet och hyggliga priser