FEBI BILSTEIN Tändstift med en reglerarm, 1-jordelektrod

Originaltillverkare av FEBI BILSTEIN Tändstift Nyckelvidd: 16

Tändstift

Artikelnummer: 13424

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 2 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

-27%
(30,00 kr) 22,04 kr
Spara: 27%
inkl.25% moms, Frakt
- +

I lager

Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: 13424
  • Tillverkarens: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816134244
  • Nyckelvidd: 16
  • Yttergänga [mm]: M14 x 1,25
  • Gänglängd [mm]: 19
  • Tändstift: med en reglerarm, 1-jordelektrod
  • Elektrodavstånd [mm]: 0,7
  • FEBI BILSTEIN: Tändstift
  • Produktnummer: 13424
  • TFP: 30,00 kr
Snabb leverans FEBI BILSTEIN Tändstift med en reglerarm, 1-jordelektrod (artikelnummer 13424)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
CITROËN — OE 5960F0
CITROËN — OE 5962
CITROËN — OE 59620V
CITROËN — OE 59622
CITROËN — OE 59622S
CITROËN — OE 59622V
CITROËN — OE 59624W
CITROËN — OE 59625F
CITROËN — OE 59627P
CITROËN — OE 59627R
CITROËN — OE 5962F0
CITROËN — OE 5962H9
CITROËN — OE 5962K0
CITROËN — OE 5962K4
CITROËN — OE 5962S2
CITROËN — OE 5962W9
CITROËN — OE 5962Y8
CITROËN — OE 5962Z4
FIAT — OE 0046214771
FIAT — OE 46214771
FIAT — OE 71711808
FIAT — OE 7546519
FIAT — OE 7760383
FIAT — OE 7772453
FORD — OE 1120830
FORD — OE 5099777
FORD — OE 5099779
FORD — OE 5099832
FORD — OE 5099833
FORD — OE 5099838
FORD — OE 5099839
FORD — OE 5099948
FORD — OE 5099952
FORD — OE 6080256
FORD USA — OE 92OF12405EB
GENERAL MOTORS — OE 090297152
GENERAL MOTORS — OE 090369302
GENERAL MOTORS — OE 90297152
GENERAL MOTORS — OE 90369302
ISUZU — OE 8970129280
KIA — OE 0K2AA18110
KIA — OE 0K50A18110
KIA — OE oK2AA18110
KIA — OE oK50A18110
MAZDA — OE BP4918110
MERCEDES-BENZ — OE 0031591603
MERCEDES-BENZ — OE 0031594003
MERCEDES-BENZ — OE 0031597203
MERCEDES-BENZ — OE 0031597803
MERCEDES-BENZ — OE A0031591603
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Tändstift 13424" köpte även:
  • Motorolja
    Motorolja K2 Art. Nr.: O14D0001, 57,00 kr, Spara: 25% Erfarenhet
    K2 | O14D0001
    57,00 kr -25% TFP: 76,00 kr (57,00 kr för 1 liter) Spara: 25%
  • Frostskyddsmedel, vind...
    Frostskyddsmedel, vindrutespolning, etc. VAICO Art. Nr.: V60-0123, 47,60 kr, Spara: 26% Kvalitet
    VAICO | V60-0123
    47,60 kr -26% TFP: 64,00 kr (47,60 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Batteri
    Batteri YUASA Art. Nr.: YTX9-BS, 580,24 kr, Spara: 26% byta ut
    YUASA | YTX9-BS
    580,24 kr -26% TFP: 774,00 kr Spara: 26%
  • Tändspole
    Tändspole STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 96,77 kr, Spara: 25% Priser
    STARK | SKCO-0070091
    96,77 kr -25% TFP: 129,00 kr Spara: 25%
  • Delsats, serviceinspek...
    Delsats, serviceinspektion VAICO Art. Nr.: V10-3153, 182,33 kr, Spara: 41% Reparation
    VAICO | V10-3153
    182,33 kr -41% TFP: 308,66 kr Spara: 41%
  • Frostskyddsmedel, vind...
    Frostskyddsmedel, vindrutespolning, etc. SHELL Art. Nr.: AS206, 61,74 kr, Spara: 26% trasig? vad göra?
    SHELL | AS206
    61,74 kr -26% TFP: 83,00 kr (30,87 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 70,28 kr, Spara: 26% kundomdömen Original
    ORLEN | QFS411B10
    70,28 kr -26% TFP: 94,00 kr (70,28 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja VATOIL Art. Nr.: 50158, 78,35 kr, Spara: 26% Originaldel
    VATOIL | 50158
    78,35 kr -26% TFP: 105,00 kr (78,35 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 78,96 kr, Spara: 26% Erfarenhet
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    78,96 kr -26% TFP: 106,00 kr (78,96 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja MOBIL Art. Nr.: 150866, 86,47 kr, Spara: 26% Kvalitet
    MOBIL | 150866
    86,47 kr -26% TFP: 116,00 kr (86,47 kr för 1 liter) Spara: 26%
Vi rekommenderar också dessa produkter:
FEBI BILSTEIN Tändstift med en reglerarm, 1-jordelektrod 13424 Förstklassig kvalitet och hyggliga priser