STARK Tändstift

Originaltillverkare av STARK Tändstift Nyckelvidd: 20,8

Tändstift

Artikelnummer: SKSP-1990009

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 3 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

-25%
(45,27 kr) 34,26 kr
Spara: 25%
inkl.25% moms, Frakt
- +

I lager

Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: SKSP-1990009
  • Tillverkarens: STARK
  • EAN nummer: 4059191393176
  • Nyckelvidd: 20,8
  • Yttergänga [mm]: 14
  • Gänglängd [mm]: 19
  • Gnistposition [mm]: 3
  • Gängstgning [mm]: 1,25
  • Elektrodavstånd [mm]: 0,8
  • Dragmoment [Nm]: 28
  • Polantal: 1
  • Dragvinkel [Grad]: 90
  • STARK: Tändstift
  • Produktnummer: SKSP-1990009
  • TFP: 45,27 kr
Snabb leverans STARK Tändstift två olika tändstift per cylinder, Bränsle: CNG/LPG (artikelnummer SKSP-1990009)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
ALFA ROMEO — OE 46759688
AUDI — OE 101000002AB
AUDI — OE 101000005AB
AUDI — OE 101000006AC
AUDI — OE N01781139
BAIC — OE BOC1093002058
BMW — OE 12121258159
BMW — OE 12121265595
BMW — OE 12121267485
BMW — OE 12121288234
BMW — OE 12121338145
BMW — OE 12121711296
BMW — OE 1212188234
BMW — OE 12129061871
BMW — OE 1338145
CHEVROLET — OE 94837756
CHRYSLER — OE A75P
CITROËN — OE 5417768H
CITROËN — OE 5417769U
CITROËN — OE 5417998
CITROËN — OE 5417998H
CITROËN — OE 5425202
CITROËN — OE 5425202H
CITROËN — OE 5425202M
CITROËN — OE 596010
CITROËN — OE 5960H8
CITROËN — OE 596119
CITROËN — OE 596136
CITROËN — OE 596147
CITROËN — OE 596193
CITROËN — OE 596196
CITROËN — OE 596211
CITROËN — OE 596213
CITROËN — OE 596216
CITROËN — OE 596219
CITROËN — OE 596227
CITROËN — OE 59622A
CITROËN — OE 596239
CITROËN — OE 596242
CITROËN — OE 596251
CITROËN — OE 596252
CITROËN — OE 596255
CITROËN — OE 59625R
CITROËN — OE 596260
CITROËN — OE 59626E
CITROËN — OE 596270
CITROËN — OE 5962E8
CITROËN — OE 5962E9
CITROËN — OE 5962G7
CITROËN — OE 5962R2
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Tändstift SKSP-1990009" köpte även:
  • Batteri
    Batteri YUASA Art. Nr.: YTX9-BS, 581,29 kr, Spara: 25% Erfarenhet
    YUASA | YTX9-BS
    581,29 kr -25% TFP: 775,00 kr Spara: 25%
  • Tändspole
    Tändspole STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 96,94 kr, Spara: 26% Kvalitet
    STARK | SKCO-0070091
    96,94 kr -26% TFP: 130,00 kr Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja K2 Art. Nr.: O14D0001, 57,10 kr, Spara: 26% byta ut
    K2 | O14D0001
    57,10 kr -26% TFP: 77,00 kr (57,10 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Frostskyddsmedel, vind...
    Frostskyddsmedel, vindrutespolning, etc. VAICO Art. Nr.: V60-0123, 47,69 kr, Spara: 26% Priser
    VAICO | V60-0123
    47,69 kr -26% TFP: 64,00 kr (47,69 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Delsats, serviceinspek...
    Delsats, serviceinspektion VAICO Art. Nr.: V10-3153, 182,66 kr, Spara: 41% Reparation
    VAICO | V10-3153
    182,66 kr -41% TFP: 309,21 kr Spara: 41%
  • Motorolja
    Motorolja K2 Art. Nr.: O24D0001, 57,40 kr, Spara: 26% trasig? vad göra?
    K2 | O24D0001
    57,40 kr -26% TFP: 77,00 kr (57,40 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Frostskyddsmedel, vind...
    Frostskyddsmedel, vindrutespolning, etc. SHELL Art. Nr.: AS206, 61,85 kr, Spara: 26% kundomdömen Original
    SHELL | AS206
    61,85 kr -26% TFP: 83,00 kr (30,93 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 70,40 kr, Spara: 26% Originaldel
    ORLEN | QFS411B10
    70,40 kr -26% TFP: 94,00 kr (70,40 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja VATOIL Art. Nr.: 50158, 78,49 kr, Spara: 26% Erfarenhet
    VATOIL | 50158
    78,49 kr -26% TFP: 105,00 kr (78,49 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 79,11 kr, Spara: 26% Kvalitet
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    79,11 kr -26% TFP: 106,00 kr (79,11 kr för 1 liter) Spara: 26%
Vi rekommenderar också dessa produkter:
STARK Tändstift två olika tändstift per cylinder, Bränsle: CNG/LPG SKSP-1990009 Förstklassig kvalitet och hyggliga priser