RIDEX Bromsskiva Ø: 280mm, Solid

Originaltillverkare av RIDEX Bromsskiva Diameter (mm): 280

Bromsskiva

Artikelnummer: 82B1289

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 2 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

-26%
(278,00 kr) 208,22 kr
Spara: 26%
inkl.25% moms, Frakt
- +

Slut i lager

Lägg i kundvagnen
Slut i lagret för objektet. Välj ett annat objekt.

1

Den här varan har lagts till din kundvagn

Billiga alternativ:

  • Bromsskiva
    RIDEX Bromsskiva 82B1289 lågt pris
    ZIMMERMANN | 610.3723.20
    407,19 kr -26% TFP: 543,00 kr Spara: 26%
  • Tillverkarens varunummer: 82B1289
  • Tillverkarens: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191446407
  • Diameter (mm): 280
  • Bromsskivetyp: Solid
  • Centreringsdiameter [mm]: 63,5
  • Hålantal: 5
  • Bromsskiva tjocklek [mm]: 11
  • Minimum tjocklek [mm]: 9
  • Höjd [mm]: 40,8
  • Dragmoment [Nm]: 100
  • för artikelnummer: 08.9975.10
  • RIDEX: Bromsskiva
  • Produktnummer: 82B1289
  • TFP: 278,00 kr
Snabb leverans RIDEX Bromsskiva Bakaxel, Ø: 280mm, Solid (artikelnummer 82B1289)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
FORD — OE 1223566
FORD — OE 1223568
FORD — OE 1253962
FORD — OE 1253963
FORD — OE 1323551
FORD — OE 1373361
FORD — OE 1469081
FORD — OE 1500156
FORD — OE 2025944
VOLVO — OE 30666802
VOLVO — OE 30769113
VOLVO — OE 31341645
VOLVO — OE 31471039
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Bromsskiva 82B1289" köpte även:
  • Bromsok
    Bromsok HERTH+BUSS JAKOPARTS Art. Nr.: J3220505, 229,91 kr, Spara: 26% Erfarenhet
    HERTH+BUSS JAKOPARTS |...
    229,91 kr -26% TFP: 307,00 kr Spara: 26%
  • Hållare, bromsledning
    Hållare, bromsledning FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 19524, 5,36 kr, Spara: 33% Kvalitet
    FEBI BILSTEIN | 19524
    5,36 kr -33% TFP: 8,00 kr Spara: 33%
  • Styrlagersats, bromsok
    Styrlagersats, bromsok AUTOFREN SEINSA Art. Nr.: D7177C, 41,86 kr, Spara: 26% byta ut
    AUTOFREN SEINSA | D7177C
    41,86 kr -26% TFP: 56,00 kr Spara: 26%
  • Bromsvätska
    Bromsvätska VAICO Art. Nr.: V60-0242, 56,54 kr, Spara: 26% Priser
    VAICO | V60-0242
    56,54 kr -26% TFP: 76,00 kr (226,16 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Skruv, bromslamell
    Skruv, bromslamell FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 18399, 4,86 kr, Spara: 31% Reparation
    FEBI BILSTEIN | 18399
    4,86 kr -31% TFP: 7,00 kr Spara: 31%
  • Bromsslang
    Bromsslang A.B.S. Art. Nr.: SL 3586, 22,88 kr, Spara: 27% trasig? vad göra?
    A.B.S. | SL 3586
    22,88 kr -27% TFP: 31,00 kr Spara: 27%
  • Bromsbeläggssats, skiv...
    Bromsbeläggssats, skivbroms RIDEX Art. Nr.: 402B0788, 91,23 kr, Spara: 26% kundomdömen Original
    RIDEX | 402B0788
    91,23 kr -26% TFP: 122,00 kr Spara: 26%
  • Bromssats, skivbroms
    Bromssats, skivbroms RIDEX Art. Nr.: 3405B0002, 404,36 kr, Spara: 73% Originaldel
    RIDEX | 3405B0002
    404,36 kr -73% TFP: 1470,28 kr Spara: 73%
  • Hållare, bromsledning
    Hållare, bromsledning JP GROUP Art. Nr.: 1161650100, 3,75 kr, Spara: 25% Erfarenhet
    JP GROUP | 1161650100
    3,75 kr -25% TFP: 5,00 kr Spara: 25%
  • Hållare, bromsledning
    Hållare, bromsledning FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 19520, 6,13 kr, Spara: 32% Kvalitet
    FEBI BILSTEIN | 19520
    6,13 kr -32% TFP: 9,00 kr Spara: 32%
Vi rekommenderar också dessa produkter:
RIDEX Bromsskiva Bakaxel, Ø: 280mm, Solid 82B1289 Förstklassig kvalitet och hyggliga priser