RIDEX Multirem 2080mm, Ribbantal: 6 305P0095

Originaltillverkare av Flerspårsrem RIDEX 305P0095

Multirem

Artikelnummer: 305P0095

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 14 dagars ångerrätt

146,97 kr
inkl.25% moms, exkl. leveranskostnader
- +

I lager

Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: 305P0095
  • Tillverkarens: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191245642
  • Längd[mm]: 2080
  • Ribbantal: 6
  • Material: Polyester, EPDM (etylpropylen-dien-gummi)
  • Drivna aggregat: Generator, Vattenpump, Servopump, Fläkt, Luftkompressor, Generator 2
  • Bredd[mm]: 21,36
  • Skick:  helt ny
  • RIDEX: Multirem
  • Produktnummer: 305P0095
Snabb leverans RIDEX Generatorrem 2080mm, Ribbantal: 6 (artikelnummer 305P0095)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
BMW — 11287786075
CHRYSLER — 4612829
CHRYSLER — 5037542AA
CHRYSLER — 5281140
FORD — 1013202
FORD — 2S7E8620AA
FORD — 3023801
FORD — 3935008
FORD — 4160169
FORD — 4335876
FORD — 4600280
FORD — 6811351
FORD — 93BB6C301BD
FORD — 93BB6C301BE
FORD — F7PE8620BA
FORD — F7PE8620BB
FORD — XS2E8620HB
JEEP — 05037542AA
JEEP — 53001120
JEEP — 53013676AB
LAND ROVER — LR041975
LAND ROVER — PQS500081
MAZDA — 3707248
MAZDA — AJ0315908
MAZDA — AJ0315908A
MAZDA — AJ0315908B
MAZDA — AJ5215908
MAZDA — XS2E8620HA
MAZDA — XS2Z8620HA
MERCEDES-BENZ — 0089972192
MERCEDES-BENZ — 0089973792
MERCEDES-BENZ — 0109974892
MERCEDES-BENZ — 0109978092
MERCEDES-BENZ — 0119971492
MERCEDES-BENZ — 0129974292
MERCEDES-BENZ — 0139972592
MERCEDES-BENZ — 0149970892
MERCEDES-BENZ — 22035575
MERCEDES-BENZ — A0089973792
MERCEDES-BENZ — A0109974892
MERCEDES-BENZ — A0109978092
MERCEDES-BENZ — A0119971492
MERCEDES-BENZ — A0129974292
MERCEDES-BENZ — A0139972592
MERCEDES-BENZ — A0149970892
VW — 074903137AP
VW — 074903137AS
VW — 074903137BA
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Multirem 305P0095" köpte även:
  • Multirem
    Multirem CONTITECH Art. Nr.: 6PK2415, 275,74 kr, Spara: % Erfarenhet
    CONTITECH | 6PK2415
    275,74 kr
  • Multirem
    Multirem CONTITECH Art. Nr.: 6DPK1841, 281,45 kr, Spara: % Kvalitet
    CONTITECH | 6DPK1841
    281,45 kr
  • Multirem
    Multirem DAYCO Art. Nr.: 6PK975, 150,30 kr, Spara: % byta ut
    DAYCO | 6PK975
    150,30 kr
  • Multirem
    Multirem GATES Art. Nr.: 6PK1078, 138,06 kr, Spara: % Priser
    GATES | 6PK1078
    138,06 kr
  • Multirem
    Multirem DAYCO Art. Nr.: 6PK2425, 161,55 kr, Spara: % Reparation
    DAYCO | 6PK2425
    161,55 kr
  • Multirem
    Multirem DAYCO Art. Nr.: 6DPK1825, 240,60 kr, Spara: % trasig? vad göra?
    DAYCO | 6DPK1825
    240,60 kr
  • Multirem
    Multirem CONTITECH Art. Nr.: 4PK850, 105,60 kr, Spara: % kundomdömen Original
    CONTITECH | 4PK850
    105,60 kr
  • Multirem
    Multirem CONTITECH Art. Nr.: 4PK885, 109,80 kr, Spara: % Originaldel
    CONTITECH | 4PK885
    109,80 kr
  • Multirem
    Multirem CONTITECH Art. Nr.: 6PK1915, 217,70 kr, Spara: % Erfarenhet
    CONTITECH | 6PK1915
    217,70 kr
  • Multirem
    Multirem CONTITECH Art. Nr.: 6PK976, 166,74 kr, Spara: % Kvalitet
    CONTITECH | 6PK976
    166,74 kr
  • Multirem
    Multirem CONTITECH Art. Nr.: 5PK880, 123,77 kr, Spara: % Kvalitet
    CONTITECH | 5PK880
    123,77 kr
  • Multirem
    Multirem GATES Art. Nr.: 6PK1753, 168,90 kr, Spara: % låg kostnad
    GATES | 6PK1753
    168,90 kr
Vi rekommenderar också dessa produkter:
RIDEX Poly-V-rem 2080mm, Ribbantal: 6 305P0095 Förstklassig kvalitet och hyggliga priser