RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms ANL Braking framaxel

Originaltillverkare av RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms Position: framaxel

Bromsbeläggssats, skivbroms

Artikelnummer: 402B0059

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 2 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

-26%
(192,00 kr) 143,67 kr
Spara: 26%
inkl.25% moms, Frakt
- +
1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg

I lager

1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg
Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: 402B0059
  • Tillverkarens: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191317042
  • Position: framaxel
  • Antal slitvarnare [pro Achse]: 2
  • Längd[mm]: 130
  • Höjd [mm]: 72,7
  • Tjocklek 1 [mm]: 15,6
  • Tjocklek 2 [mm]: 14,8
  • Vikt [kg]: 1,373
  • Tilläggsartikel/tilläggsinformation: med fjäder
  • Bromssystem: Girling
  • RIDEX: Bromsbeläggssats, skivbroms
  • Produktnummer: 402B0059
  • TFP: 192,00 kr
Snabb leverans RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms framaxel (artikelnummer 402B0059)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
MITSUBISHI — OE 4605A734
MITSUBISHI — OE DBP511117
MITSUBISHI — OE MR235557
MITSUBISHI — OE MR249241
MITSUBISHI — OE MR389520
MITSUBISHI — OE MR407946
MITSUBISHI — OE MR977117
MITSUBISHI — OE MZ690336
MITSUBISHI — OE X3511007
PROTON — OE PW890078
SMART — OE 4544200920
SMART — OE 4544201920
TOYOTA — OE 0449220030
TOYOTA — OE 0449220061
TOYOTA — OE 449220061
VOLVO — OE 30769197
VOLVO — OE 3345670
VOLVO — OE 33456708
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Bromsbeläggssats, skivbroms 402B0059" köpte även:
  • Bromsvätska
    Bromsvätska TRW Art. Nr.: PFB425, 29,90 kr, Spara: 26% Erfarenhet
    TRW | PFB425
    29,90 kr -26% TFP: 40,00 kr (119,60 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Bromsok
    Bromsok HERTH+BUSS JAKOPARTS Art. Nr.: J3220505, 229,91 kr, Spara: 26% Kvalitet
    HERTH+BUSS JAKOPARTS |...
    229,91 kr -26% TFP: 307,00 kr Spara: 26%
  • Bromsskiva
    Bromsskiva RIDEX Art. Nr.: 82B0997, 69,88 kr, Spara: 26% byta ut
    RIDEX | 82B0997
    69,88 kr -26% TFP: 94,00 kr Spara: 26%
  • Bromsslang
    Bromsslang A.B.S. Art. Nr.: SL 3586, 22,88 kr, Spara: 27% Priser
    A.B.S. | SL 3586
    22,88 kr -27% TFP: 31,00 kr Spara: 27%
  • Vajer, parkeringsbroms
    Vajer, parkeringsbroms A.B.S. Art. Nr.: K10024, 24,57 kr, Spara: 26% Reparation
    A.B.S. | K10024
    24,57 kr -26% TFP: 33,00 kr Spara: 26%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage STARK Art. Nr.: SKWW-0190002, 10,14 kr, Spara: 28% trasig? vad göra?
    STARK | SKWW-0190002
    10,14 kr -28% TFP: 14,00 kr Spara: 28%
  • Bromsbackar, sats, par...
    Bromsbackar, sats, parkeringsbroms A.B.S. Art. Nr.: 9279, 77,67 kr, Spara: 26% kundomdömen Original
    A.B.S. | 9279
    77,67 kr -26% TFP: 104,00 kr Spara: 26%
  • Luftfräschare
    Luftfräschare Wunder-Baum Art. Nr.: 35157, 19,23 kr, Spara: 27% Originaldel
    Wunder-Baum | 35157
    19,23 kr -27% TFP: 26,00 kr Spara: 27%
  • Tillbehörssats, skivbr...
    Tillbehörssats, skivbromsbelägg A.B.S. Art. Nr.: 1199Q, 15,27 kr, Spara: 28% Erfarenhet
    A.B.S. | 1199Q
    15,27 kr -28% TFP: 21,00 kr Spara: 28%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 01498, 12,41 kr, Spara: 27% Kvalitet
    FEBI BILSTEIN | 01498
    12,41 kr -27% TFP: 17,00 kr Spara: 27%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage RIDEX Art. Nr.: 407W0105, 12,36 kr, Spara: 28% Kvalitet
    RIDEX | 407W0105
    12,36 kr -28% TFP: 17,00 kr Spara: 28%
Vi rekommenderar också dessa produkter:
RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms framaxel ANL Braking 402B0059 Förstklassig kvalitet och hyggliga priser