RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms ANL Braking Bakaxel

Originaltillverkare av RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms Position: Bakaxel

Bromsbeläggssats, skivbroms

Artikelnummer: 402B0008

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 2 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

-26%
(165,00 kr) 123,39 kr
Spara: 26%
inkl.25% moms, Frakt
- +
1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg

I lager

1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg
Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: 402B0008
  • Tillverkarens: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191313099
  • Position: Bakaxel
  • Höjd [mm]: 52
  • Bredd[mm]: 123,1
  • Tjocklek [mm.]: 16,6
  • Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2: Anti-skrik-plåt
  • Bromssystem: ATE
  • RIDEX: Bromsbeläggssats, skivbroms
  • Produktnummer: 402B0008
  • TFP: 165,00 kr
Snabb leverans RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms Bakaxel (artikelnummer 402B0008)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
CADILLAC — OE 25814674
CITROËN — OE 425405
FORD — OE 1233679
FORD — OE 1324300
FORD — OE 1360254
FORD — OE 1360304
FORD — OE 1360306
FORD — OE 1459016
FORD — OE 1566096
FORD — OE 1683374
FORD — OE 1753860
FORD — OE 1763677
FORD — OE 1765765
FORD — OE 1805813
FORD — OE 1809259
FORD — OE 1809458
FORD — OE 1820122
FORD — OE 2039739
FORD — OE 2T142M008AA
FORD — OE 2T1J2M008AA
FORD — OE 3M512M008AA
FORD — OE 3M512M008AB
FORD — OE 3M512M008AC
FORD — OE 3M5J2M008A1A
FORD — OE 4387371
FORD — OE 4387374
FORD — OE 5134101
FORD — OE AV612M008AA
FORD — OE AV612M008AB
FORD — OE AV612M008BA
FORD — OE BV612M007BA
FORD — OE BV612M007CB
FORD — OE CV6Z2200A
FORD — OE ME2T1J2M008AA
FORD — OE ME3M5J2M008AA
FORD — OE ME3M5J2MM008AA
FORD — OE MEAV6J2M008AA
FORD — OE MEAV6J2M008BA
FORD — OE MEAV6J2M008CA
JAGUAR — OE C2C27271
JAGUAR — OE C2D23143
JAGUAR — OE C2P17595
MAZDA — OE BPYK2648Z
MAZDA — OE BPYK2648ZA
MAZDA — OE BPYK2648ZA9C
MAZDA — OE BPYK2648ZB
MAZDA — OE C2Y32648Z
MAZDA — OE C2Y32648ZA
MAZDA — OE C2Y32648ZA9A
MAZDA — OE C2Y32648ZB
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Bromsbeläggssats, skivbroms 402B0008" köpte även:
  • Bromsvätska
    Bromsvätska TRW Art. Nr.: PFB425, 29,90 kr, Spara: 26% Erfarenhet
    TRW | PFB425
    29,90 kr -26% TFP: 40,00 kr (119,60 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Bromsok
    Bromsok HERTH+BUSS JAKOPARTS Art. Nr.: J3220505, 229,91 kr, Spara: 26% Kvalitet
    HERTH+BUSS JAKOPARTS |...
    229,91 kr -26% TFP: 307,00 kr Spara: 26%
  • Bromsskiva
    Bromsskiva RIDEX Art. Nr.: 82B0997, 69,88 kr, Spara: 26% byta ut
    RIDEX | 82B0997
    69,88 kr -26% TFP: 94,00 kr Spara: 26%
  • Bromsslang
    Bromsslang A.B.S. Art. Nr.: SL 3586, 22,88 kr, Spara: 27% Priser
    A.B.S. | SL 3586
    22,88 kr -27% TFP: 31,00 kr Spara: 27%
  • Vajer, parkeringsbroms
    Vajer, parkeringsbroms A.B.S. Art. Nr.: K10024, 24,57 kr, Spara: 26% Reparation
    A.B.S. | K10024
    24,57 kr -26% TFP: 33,00 kr Spara: 26%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage STARK Art. Nr.: SKWW-0190002, 10,14 kr, Spara: 28% trasig? vad göra?
    STARK | SKWW-0190002
    10,14 kr -28% TFP: 14,00 kr Spara: 28%
  • Tillbehörssats, skivbr...
    Tillbehörssats, skivbromsbelägg A.B.S. Art. Nr.: 1199Q, 15,27 kr, Spara: 28% kundomdömen Original
    A.B.S. | 1199Q
    15,27 kr -28% TFP: 21,00 kr Spara: 28%
  • Bromsbackar, sats, par...
    Bromsbackar, sats, parkeringsbroms A.B.S. Art. Nr.: 9279, 77,67 kr, Spara: 26% Originaldel
    A.B.S. | 9279
    77,67 kr -26% TFP: 104,00 kr Spara: 26%
  • Luftfräschare
    Luftfräschare Wunder-Baum Art. Nr.: 35157, 19,23 kr, Spara: 27% Erfarenhet
    Wunder-Baum | 35157
    19,23 kr -27% TFP: 26,00 kr Spara: 27%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 01498, 12,41 kr, Spara: 27% Kvalitet
    FEBI BILSTEIN | 01498
    12,41 kr -27% TFP: 17,00 kr Spara: 27%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage RIDEX Art. Nr.: 407W0105, 12,36 kr, Spara: 28% Kvalitet
    RIDEX | 407W0105
    12,36 kr -28% TFP: 17,00 kr Spara: 28%
Vi rekommenderar också dessa produkter:
RIDEX Bromsbeläggssats, skivbroms Bakaxel ANL Braking 402B0008 Förstklassig kvalitet och hyggliga priser