ELRING Tätningsring, oljeavtappningsskruv koppar, Innerdiameter: 14mm

Originaltillverkare av ELRING Tätningsring, oljeavtappningsskruv Material: koppar

Tätningsring, oljeavtappningsskruv

Artikelnummer: 115.100

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 2 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

-48%
(3,00 kr) 1,57 kr
Spara: 48%
inkl.25% moms, Frakt
- +

I lager

Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: 115.100
  • Tillverkarens: ELRING
  • EAN nummer: 4041248445976
  • Material: koppar
  • Innerdiameter [mm]: 14
  • Ytterdiameter [mm]: 20
  • Tjocklek [mm.]: 1,5
  • Form: A-form
  • Alternativ reparationssats: 017.736, 505.550, 505.540
  • DIN/ ISO: 7603
  • ELRING: Tätningsring, oljeavtappningsskruv
  • Produktnummer: 115.100
  • TFP: 3,00 kr
Snabb leverans ELRING Tätningsring, oljeavtappningsskruv koppar, Innerdiameter: 14mm (artikelnummer 115.100)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
ALFA ROMEO — OE 234032235
AUDI | SEAT | SKODA | VW — OE N0138492
AUDI | SEAT | SKODA | VW — OE N138492
CHRYSLER | DODGE | JEEP — OE 05073946AA
DAEWOO | OPEL — OE 94525114
DAF — OE 0244680
DEUTZ | KHD | MAGIRUS-DEUTZ | MWM — OE 01118693
DEUTZ | KHD | MAGIRUS-DEUTZ — OE 01301223
FIAT — OE 10280060
FORD — OE 0209725
FORD — OE 1005306
FORD — OE 95VW6734AA
HANOMAG — OE 0996731012
HANOMAG HENSCHEL — OE N007603014106
IVECO — OE 16508160
MAN — OE 06561900706
MASSEY FERGUSON — OE 1440012X1
MAZDA — OE 995641400
MERCEDES-BENZ — OE 007603014106
MITSUBISHI — OE MN960041
MWM — OE 604920101420
NISSAN — OE 11026HG00B
OPEL — OE 11023582
OPEL — OE 2091046
OPEL — OE 4803630
RENAULT TRUCKS — OE 0003008058
RENAULT TRUCKS — OE 0870073700
RENAULT TRUCKS — OE 5000254857
RENAULT TRUCKS — OE 7703062043
SAAB — OE 7522709
SAAB — OE 8728051
SCANIA — OE 192633
SCANIA — OE 303098
STEYR — OE 90003098015
VOLVO — OE 9690116
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Vi rekommenderar också dessa produkter:
ELRING Tätningsring, oljeavtappningsskruv koppar, Innerdiameter: 14mm 115.100 Förstklassig kvalitet och hyggliga priser