DENSO Tändstift Twin Tip 1-jordelektrod Twin Tip

Originaltillverkare av DENSO Tändstift Nyckelvidd: 16

Tändstift

Artikelnummer: K20TT

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 2 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

-26%
(49,00 kr) 36,73 kr
Spara: 26%
inkl.25% moms, Frakt
- +

I lager

Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: K20TT
  • Tillverkarens: DENSO
  • EAN nummer: 0042511046047
  • Nyckelvidd: 16
  • Tändstift: 1-jordelektrod
  • Gängmått 1: 19
  • Dragmoment [Nm]: 22
  • Diameter (mm): 14
  • Vikt [g]: 43
  • DENSO: Tändstift
  • Produktnummer: K20TT
  • TFP: 49,00 kr
Snabb leverans DENSO Tändstift 1-jordelektrod, för fordon med flerläges servostyrning (cityläge) (artikelnummer K20TT)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
ALFA ROMEO — OE 46449690
ALFA ROMEO — OE 46480307
ALFA ROMEO — OE 46521529
ALFA ROMEO — OE 46550991
ALFA ROMEO — OE 60512848
ALFA ROMEO — OE 60571785
ALFA ROMEO — OE 60593139
BMW — OE 0030548
BMW — OE 0032136
BMW — OE 0037607
BMW — OE 0141871
BMW — OE 0148593
BMW — OE 12120030548
BMW — OE 12120032136
BMW — OE 12120037607
BMW — OE 12120141871
BMW — OE 12120148593
BMW — OE 12121344520
BMW — OE 12121435956
BMW — OE 12121705914
BMW — OE 12121715539
BMW — OE 12129059794
BMW — OE 12129061382
BMW — OE 12129061870
BMW — OE 12129063428
BMW — OE 12129064617
BMW — OE 12129064619
BMW — OE 12129064656
BMW — OE 12129065062
BMW — OE 12129065366
BMW — OE 12129071003
BMW — OE 1344520
BMW — OE 1435956
BMW — OE 1705914
BMW — OE 1715539
BMW — OE 9059794
BMW — OE 9061382
BMW — OE 9061870
BMW — OE 9063428
BMW — OE 9064617
BMW — OE 9064619
BMW — OE 9064656
BMW — OE 9065062
BMW — OE 9065366
BMW — OE 9071003
CADILLAC — OE 24425327
CHERY — OE A113707110CA
CHEVROLET — OE 96307729
CHEVROLET — OE 96417176
CHEVROLET — OE 96476119
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Tändstift K20TT" köpte även:
  • Batteri
    Batteri BOSCH Art. Nr.: 0 092 M4F 270, 370,98 kr, Spara: 26% Erfarenhet
    BOSCH | 0 092 M4F 270
    370,98 kr -26% TFP: 495,00 kr Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja K2 Art. Nr.: O14D0001, 57,12 kr, Spara: 26% Kvalitet
    K2 | O14D0001
    57,12 kr -26% TFP: 77,00 kr (57,12 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Frostskyddsmedel, vind...
    Frostskyddsmedel, vindrutespolning, etc. SONAX Art. Nr.: 03321000, 18,49 kr, Spara: 27% byta ut
    SONAX | 03321000
    18,49 kr -27% TFP: 25,00 kr (73,96 kr för 1 liter) Spara: 27%
  • Tändspole
    Tändspole RIDEX Art. Nr.: 689C0108, 88,65 kr, Spara: 26% Priser
    RIDEX | 689C0108
    88,65 kr -26% TFP: 119,00 kr Spara: 26%
  • Delsats, serviceinspek...
    Delsats, serviceinspektion VAICO Art. Nr.: V10-3153, 182,72 kr, Spara: 41% Reparation
    VAICO | V10-3153
    182,72 kr -41% TFP: 309,33 kr Spara: 41%
  • Frostskyddsmedel, vind...
    Frostskyddsmedel, vindrutespolning, etc. VAICO Art. Nr.: V60-0123, 47,71 kr, Spara: 26% trasig? vad göra?
    VAICO | V60-0123
    47,71 kr -26% TFP: 64,00 kr (47,71 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Frostskyddsmedel, vind...
    Frostskyddsmedel, vindrutespolning, etc. SHELL Art. Nr.: AS206, 61,88 kr, Spara: 26% kundomdömen Original
    SHELL | AS206
    61,88 kr -26% TFP: 83,00 kr (30,94 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 70,43 kr, Spara: 26% Originaldel
    ORLEN | QFS411B10
    70,43 kr -26% TFP: 94,00 kr (70,43 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja VATOIL Art. Nr.: 50158, 78,52 kr, Spara: 26% Erfarenhet
    VATOIL | 50158
    78,52 kr -26% TFP: 105,00 kr (78,52 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 79,14 kr, Spara: 26% Kvalitet
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    79,14 kr -26% TFP: 106,00 kr (79,14 kr för 1 liter) Spara: 26%
Vi rekommenderar också dessa produkter:
DENSO Tändstift 1-jordelektrod, för fordon med flerläges servostyrning (cityläge) Twin Tip K20TT Förstklassig kvalitet och hyggliga priser