BREMBO Bromsbeläggssats, skivbroms

Originaltillverkare av BREMBO Bromsbeläggssats, skivbroms Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt

Bromsbeläggssats, skivbroms

Artikelnummer: P 24 148

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 2 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

348,76 kr
inkl.25% moms, Frakt
- +
1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg

I lager

1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg
Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: P 24 148
  • Tillverkarens: BREMBO
  • EAN nummer: 8020584103005
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt
  • Höjd [mm]: 51.9
  • Bredd[mm]: 123
  • Tjocklek [mm.]: 16.1
  • WVA-nummer: 25212, 25213
  • Bromssystem: Teves
  • BREMBO: Bromsbeläggssats, skivbroms
  • Produktnummer: P 24 148
  • TFP: 0,00 kr
Snabb leverans BREMBO Bromsbeläggssats, skivbroms Bakaxel, framaxel (artikelnummer P 24 148)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
FORD — OE 1683374
FORD — OE 1765765
FORD — OE 1805813
FORD — OE 1809458
FORD — OE 1820122
FORD — OE 2039739
FORD — OE 5134101
FORD — OE AV612M008AA
FORD — OE AV612M008AB
FORD — OE AV612M008BA
FORD — OE BV612M007BA
FORD — OE BV612M007CB
FORD — OE MEAV6J2M008BA
FORD — OE MEAV6J2M008CA
MAZDA — OE C2Y32648ZB
NISSAN — OE 44060HA00B
NISSAN — OE 44060HA00C
VOLVO — OE 30742031
VOLVO — OE 31323501
VOLVO — OE 31341327
VOLVO — OE 31341331
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Bromsbeläggssats, skivbroms P 24 148" köpte även:
  • Bromsvätska
    Bromsvätska TRW Art. Nr.: PFB425, 29,90 kr, Spara: 26% Erfarenhet
    TRW | PFB425
    29,90 kr -26% TFP: 40,00 kr (119,60 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Bromsok
    Bromsok HERTH+BUSS JAKOPARTS Art. Nr.: J3220505, 229,91 kr, Spara: 26% Kvalitet
    HERTH+BUSS JAKOPARTS |...
    229,91 kr -26% TFP: 307,00 kr Spara: 26%
  • Bromsskiva
    Bromsskiva JURID Art. Nr.: 561096J, 60,14 kr, Spara: 26% byta ut
    JURID | 561096J
    60,14 kr -26% TFP: 81,00 kr Spara: 26%
  • Bromsslang
    Bromsslang A.B.S. Art. Nr.: SL 3586, 22,88 kr, Spara: 27% Priser
    A.B.S. | SL 3586
    22,88 kr -27% TFP: 31,00 kr Spara: 27%
  • Vajer, parkeringsbroms
    Vajer, parkeringsbroms A.B.S. Art. Nr.: K10024, 24,57 kr, Spara: 26% Reparation
    A.B.S. | K10024
    24,57 kr -26% TFP: 33,00 kr Spara: 26%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage STARK Art. Nr.: SKWW-0190002, 10,14 kr, Spara: 28% trasig? vad göra?
    STARK | SKWW-0190002
    10,14 kr -28% TFP: 14,00 kr Spara: 28%
  • Tillbehörssats, skivbr...
    Tillbehörssats, skivbromsbelägg A.B.S. Art. Nr.: 1199Q, 15,27 kr, Spara: 28% kundomdömen Original
    A.B.S. | 1199Q
    15,27 kr -28% TFP: 21,00 kr Spara: 28%
  • Bromsbackar, sats, par...
    Bromsbackar, sats, parkeringsbroms A.B.S. Art. Nr.: 9279, 77,67 kr, Spara: 26% Originaldel
    A.B.S. | 9279
    77,67 kr -26% TFP: 104,00 kr Spara: 26%
  • Luftfräschare
    Luftfräschare Wunder-Baum Art. Nr.: 35157, 19,23 kr, Spara: 27% Erfarenhet
    Wunder-Baum | 35157
    19,23 kr -27% TFP: 26,00 kr Spara: 27%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 01498, 12,41 kr, Spara: 27% Kvalitet
    FEBI BILSTEIN | 01498
    12,41 kr -27% TFP: 17,00 kr Spara: 27%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage RIDEX Art. Nr.: 407W0105, 12,36 kr, Spara: 28% Kvalitet
    RIDEX | 407W0105
    12,36 kr -28% TFP: 17,00 kr Spara: 28%
Vi rekommenderar också dessa produkter:
BREMBO Bromsbeläggssats, skivbroms Bakaxel, framaxel P 24 148 Förstklassig kvalitet och hyggliga priser