BOSCH Tändstift Super plus Gewindebolzen M4 Super plus

Originaltillverkare av BOSCH Tändstift Nyckelvidd: 16

Tändstift

Artikelnummer: 0 242 235 668

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 2 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

-26%
(57,00 kr) 42,41 kr
Spara: 26%
inkl.25% moms, Frakt
- +

I lager

Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: 0 242 235 668
  • Tillverkarens: BOSCH
  • EAN nummer: 3165143134382
  • Nyckelvidd: 16
  • Yttergänga [mm]: 14
  • Gänglängd [mm]: 19
  • Gnistposition [mm]: 3
  • Gängstgning [mm]: 1,25
  • Elektrodavstånd [mm]: 0,9
  • Anslutningsteknik: Gewindebolzen M4
  • Dragmoment [Nm]: 28
  • Polantal: 2
  • Dragvinkel [Grad]: 90
  • BOSCH: Tändstift
  • Produktnummer: 0 242 235 668
  • TFP: 57,00 kr
Snabb leverans BOSCH Tändstift Gewindebolzen M4 (artikelnummer 0 242 235 668)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
AUDI — OE 101000033AA
AUDI — OE 101000033AF
AUDI — OE 101000041AC
AUDI — OE 101000051AA
BAIC — OE BOC1093002056
BMW — OE 12121344520
BMW — OE 12121422087
BMW — OE 12121704399
BMW — OE 12121747061
BMW — OE 12121748002
BMW — OE 12124353679
BMW — OE 12129063428
BMW — OE 12129064619
CHERY — OE 05033220AA
CITROËN | PEUGEOT — OE 59622J
CITROËN | PEUGEOT — OE 59622K
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962R3
CITROËN | PEUGEOT — OE 96265754
CITROËN/PEUGEOT — OE 9614738680
DACIA | RENAULT — OE 7700115827
DACIA | RENAULT — OE 7700500168
DAIHATSU — OE 9004851133000
DAIHATSU — OE 9004851137
DAIHATSU — OE 9004851137000
DAIHATSU — OE 9004851155000
DAIHATSU — OE 9004851160000
DAIHATSU — OE 9091901202000
FIAT | LANCIA — OE 46463801
FIAT | LANCIA — OE 46472021
FIAT — OE 464720211
FIAT — OE 5894588
FIAT — OE 9626575480
GMC | HOLDEN — OE 96307729
LEXUS — OE 9091901198
OPEL — OE 1214003
OPEL — OE 32017067
OPEL — OE 90357729
OPEL — OE 90442650
PORSCHE — OE 99917019990
RENAULT — OE 7700109403
RENAULT — OE 7700500252
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Tändstift 0 242 235 668" köpte även:
  • Motorolja
    Motorolja K2 Art. Nr.: O14D0001, 57,02 kr, Spara: 25% Erfarenhet
    K2 | O14D0001
    57,02 kr -25% TFP: 76,00 kr (57,02 kr för 1 liter) Spara: 25%
  • Frostskyddsmedel, vind...
    Frostskyddsmedel, vindrutespolning, etc. SONAX Art. Nr.: 03321000, 18,46 kr, Spara: 27% Kvalitet
    SONAX | 03321000
    18,46 kr -27% TFP: 25,00 kr (73,84 kr för 1 liter) Spara: 27%
  • Delsats, serviceinspek...
    Delsats, serviceinspektion VAICO Art. Nr.: V10-3153, 182,40 kr, Spara: 41% byta ut
    VAICO | V10-3153
    182,40 kr -41% TFP: 308,78 kr Spara: 41%
  • Batteri
    Batteri BOSCH Art. Nr.: 0 092 M4F 270, 370,32 kr, Spara: 26% Priser
    BOSCH | 0 092 M4F 270
    370,32 kr -26% TFP: 494,00 kr Spara: 26%
  • Tändspole
    Tändspole VALEO Art. Nr.: 245170, 58,83 kr, Spara: 26% Reparation
    VALEO | 245170
    58,83 kr -26% TFP: 79,00 kr Spara: 26%
  • Frostskyddsmedel, vind...
    Frostskyddsmedel, vindrutespolning, etc. VAICO Art. Nr.: V60-0123, 47,62 kr, Spara: 26% trasig? vad göra?
    VAICO | V60-0123
    47,62 kr -26% TFP: 64,00 kr (47,62 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja ORLEN Art. Nr.: QFS404B10, 60,27 kr, Spara: 26% kundomdömen Original
    ORLEN | QFS404B10
    60,27 kr -26% TFP: 81,00 kr (60,27 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Frostskyddsmedel, vind...
    Frostskyddsmedel, vindrutespolning, etc. SHELL Art. Nr.: AS206, 61,77 kr, Spara: 26% Originaldel
    SHELL | AS206
    61,77 kr -26% TFP: 83,00 kr (30,89 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Motorolja
    Motorolja ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 70,31 kr, Spara: 26% Erfarenhet
    ORLEN | QFS411B10
    70,31 kr -26% TFP: 94,00 kr (70,31 kr för 1 liter) Spara: 26%
Vi rekommenderar också dessa produkter:
BOSCH Tändstift Gewindebolzen M4 Super plus 0 242 235 668 Förstklassig kvalitet och hyggliga priser