A.B.S. Bromsbeläggssats, skivbroms

Originaltillverkare av A.B.S. Bromsbeläggssats, skivbroms Slitvarnarkontakt: utan slitagesensor

Bromsbeläggssats, skivbroms

Artikelnummer: 37477

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 2 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

-26%
(187,00 kr) 140,14 kr
Spara: 26%
inkl.25% moms, Frakt
- +
1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg

I lager

1 Bromsbeläggssats innehåller 4 Bromsbelägg
Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: 37477
  • Tillverkarens: A.B.S.
  • EAN nummer: 8717109367690
  • Slitvarnarkontakt: utan slitagesensor
  • Höjd 1 [mm]: 51,8
  • Höjd 2 [mm]: 51,8
  • Bredd 2 [mm]: 123,1
  • Bredd 1 (mm): 123,1
  • Tjocklek 1 [mm]: 16,4
  • Tjocklek 2 [mm]: 16,4
  • Vikt [kg]: 0,96
  • Bromssystem: ATE
  • A.B.S.: Bromsbeläggssats, skivbroms
  • Produktnummer: 37477
  • TFP: 187,00 kr
Snabb leverans A.B.S. Bromsbeläggssats, skivbroms Bakaxel, framaxel (artikelnummer 37477)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
CHEVROLET — OE 93172190
CHEVROLET — OE 93176116
CHEVROLET — OE 93183140
CITROËN — OE 425405
FORD — OE 1233679
FORD — OE 1324300
FORD — OE 1360254
FORD — OE 1360306
FORD — OE 1459016
FORD — OE 1512872
FORD — OE 1566096
FORD — OE 1683374
FORD — OE 1753860
FORD — OE 1765765
FORD — OE 1805813
FORD — OE 1809259
FORD — OE 1809458
FORD — OE 1820122
FORD — OE 1936698
FORD — OE 2019129
FORD — OE 2039739
FORD — OE 3M512M008AC
FORD — OE 3M5J2M008A1A
FORD — OE 4387374
FORD — OE 5134101
FORD — OE AV612M008AA
FORD — OE AV612M008AB
FORD — OE AV612M008BA
FORD — OE BV612M007BA
FORD — OE BV612M007CB
FORD — OE G1FY2M008AB
FORD — OE G1FY2M008AC
FORD — OE ME3M5J2M008AA
FORD — OE MEAV6J2M008AA
FORD — OE MEAV6J2M008BA
FORD — OE MEAV6J2M008CA
JAGUAR — OE 5W932200AB
JAGUAR — OE C2P17595
MAZDA — OE BPYK2648Z
MAZDA — OE BPYK2648ZA
MAZDA — OE BPYK2648ZA9C
MAZDA — OE BPYK2648ZB
MAZDA — OE C2Y32348ZA
MAZDA — OE C2Y32648ZA
MAZDA — OE C2Y32648ZA9A
MITSUBISHI — OE 4605A694
OPEL — OE 13322091
OPEL — OE 1605065
OPEL — OE 1605117
OPEL — OE 1605196
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Bromsbeläggssats, skivbroms 37477" köpte även:
  • Bromsvätska
    Bromsvätska TRW Art. Nr.: PFB325, 25,33 kr, Spara: 26% Erfarenhet
    TRW | PFB325
    25,33 kr -26% TFP: 34,00 kr (101,32 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Bromsok
    Bromsok HERTH+BUSS JAKOPARTS Art. Nr.: J3220505, 229,46 kr, Spara: 26% Kvalitet
    HERTH+BUSS JAKOPARTS |...
    229,46 kr -26% TFP: 306,00 kr Spara: 26%
  • Bromsskiva
    Bromsskiva RIDEX Art. Nr.: 82B0997, 69,75 kr, Spara: 25% byta ut
    RIDEX | 82B0997
    69,75 kr -25% TFP: 93,00 kr Spara: 25%
  • Bromsslang
    Bromsslang A.B.S. Art. Nr.: SL 3586, 22,83 kr, Spara: 27% Priser
    A.B.S. | SL 3586
    22,83 kr -27% TFP: 31,00 kr Spara: 27%
  • Vajer, parkeringsbroms
    Vajer, parkeringsbroms A.B.S. Art. Nr.: K19635, 33,50 kr, Spara: 26% Reparation
    A.B.S. | K19635
    33,50 kr -26% TFP: 45,00 kr Spara: 26%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage STARK Art. Nr.: SKWW-0190002, 10,13 kr, Spara: 28% trasig? vad göra?
    STARK | SKWW-0190002
    10,13 kr -28% TFP: 14,00 kr Spara: 28%
  • Bromsbackar, sats, par...
    Bromsbackar, sats, parkeringsbroms A.B.S. Art. Nr.: 9279, 77,52 kr, Spara: 26% kundomdömen Original
    A.B.S. | 9279
    77,52 kr -26% TFP: 104,00 kr Spara: 26%
  • Tillbehörssats, skivbr...
    Tillbehörssats, skivbromsbelägg A.B.S. Art. Nr.: 1199Q, 15,24 kr, Spara: 28% Originaldel
    A.B.S. | 1199Q
    15,24 kr -28% TFP: 21,00 kr Spara: 28%
  • Luftfräschare
    Luftfräschare Wunder-Baum Art. Nr.: 35157, 19,19 kr, Spara: 27% Erfarenhet
    Wunder-Baum | 35157
    19,19 kr -27% TFP: 26,00 kr Spara: 27%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage RIDEX Art. Nr.: 407W0105, 12,25 kr, Spara: 28% Kvalitet
    RIDEX | 407W0105
    12,25 kr -28% TFP: 17,00 kr Spara: 28%
  • Varningssensor, bromsb...
    Varningssensor, bromsbeläggslitage VEMO Art. Nr.: V30-72-0594, 10,70 kr, Spara: 29% Kvalitet
    VEMO | V30-72-0594
    10,70 kr -29% TFP: 14,92 kr Spara: 29%
Vi rekommenderar också dessa produkter:
A.B.S. Bromsbeläggssats, skivbroms Bakaxel, framaxel 37477 Förstklassig kvalitet och hyggliga priser