A.B.S. Bromsskiva Ø: 300,0mm, ventilerad, belagd

Originaltillverkare av A.B.S. Bromsskiva Diameter (mm): 300,0

Bromsskiva

Artikelnummer: 17752

Lämplig för din bil?

med registreringsnummer*

  • 2 års garanti

  • 14 dagars ångerrätt

-26%
(520,00 kr) 389,58 kr
Spara: 26%
inkl.25% moms, Frakt
- +

I lager

Den här varan har lagts till din kundvagn
  • Tillverkarens varunummer: 17752
  • Tillverkarens: A.B.S.
  • EAN nummer: 8717109651164
  • Diameter (mm): 300,0
  • Bromsskivetyp: ventilerad
  • Antal fälghål: 5
  • Hålkrets-Ø [mm]: 108,0
  • Bromsskiva tjocklek [mm]: 28,0
  • Yta: belagd
  • Nav-Ø 1 [mm]: 63,4
  • Minimum tjocklek [mm]: 26,0
  • Höjd [mm]: 52,3
  • Vikt [kg]: 9,18
  • Gängmått: 15.8mm
  • A.B.S.: Bromsskiva
  • Produktnummer: 17752
  • TFP: 520,00 kr
Snabb leverans A.B.S. Bromsskiva framaxel, Ø: 300,0mm, ventilerad, belagd (artikelnummer 17752)
Jämförbart med originalnummer (enbart i jämförelsesyfte)
FORD — OE 1379965
FORD — OE 1384689
FORD — OE 1405510
FORD — OE 1420600
FORD — OE 1420601
FORD — OE 1469085
FORD — OE 1500158
FORD — OE 1517696
FORD — OE 6G912C375FA
FORD — OE 6G912C375FB
FORD — OE 7G911125BA
LAND ROVER — OE LR000571
LAND ROVER — OE LR007055
VOLVO — OE 30736311
VOLVO — OE 30769056
VOLVO — OE 31202327
VOLVO — OE 31202331
VOLVO — OE 31341382
Kundomdömen
Kundåsikter
5 /5.00
Kunder som köpte "Bromsskiva 17752" köpte även:
  • Bromsok
    Bromsok HERTH+BUSS JAKOPARTS Art. Nr.: J3220505, 229,91 kr, Spara: 26% Erfarenhet
    HERTH+BUSS JAKOPARTS |...
    229,91 kr -26% TFP: 307,00 kr Spara: 26%
  • Bromsbeläggssats, skiv...
    Bromsbeläggssats, skivbroms RIDEX Art. Nr.: 402B0788, 91,23 kr, Spara: 26% Kvalitet
    RIDEX | 402B0788
    91,23 kr -26% TFP: 122,00 kr Spara: 26%
  • Styrlagersats, bromsok
    Styrlagersats, bromsok AUTOFREN SEINSA Art. Nr.: D7177C, 41,86 kr, Spara: 26% byta ut
    AUTOFREN SEINSA | D7177C
    41,86 kr -26% TFP: 56,00 kr Spara: 26%
  • Bromsvätska
    Bromsvätska VAICO Art. Nr.: V60-0242, 56,54 kr, Spara: 26% Priser
    VAICO | V60-0242
    56,54 kr -26% TFP: 76,00 kr (226,16 kr för 1 liter) Spara: 26%
  • Skruv, bromslamell
    Skruv, bromslamell FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 18399, 4,86 kr, Spara: 31% Reparation
    FEBI BILSTEIN | 18399
    4,86 kr -31% TFP: 7,00 kr Spara: 31%
  • Bromsslang
    Bromsslang A.B.S. Art. Nr.: SL 3586, 22,88 kr, Spara: 27% trasig? vad göra?
    A.B.S. | SL 3586
    22,88 kr -27% TFP: 31,00 kr Spara: 27%
  • Hållare, bromsledning
    Hållare, bromsledning FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 19524, 5,36 kr, Spara: 33% kundomdömen Original
    FEBI BILSTEIN | 19524
    5,36 kr -33% TFP: 8,00 kr Spara: 33%
  • Bromssats, skivbroms
    Bromssats, skivbroms RIDEX Art. Nr.: 3405B0002, 404,36 kr, Spara: 73% Originaldel
    RIDEX | 3405B0002
    404,36 kr -73% TFP: 1470,28 kr Spara: 73%
  • Hållare, bromsledning
    Hållare, bromsledning FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 19520, 6,13 kr, Spara: 32% Erfarenhet
    FEBI BILSTEIN | 19520
    6,13 kr -32% TFP: 9,00 kr Spara: 32%
  • Hållare, bromsledning
    Hållare, bromsledning SWAG Art. Nr.: 32 91 9522, 5,12 kr, Spara: 27% Kvalitet
    SWAG | 32 91 9522
    5,12 kr -27% TFP: 7,00 kr Spara: 27%
Vi rekommenderar också dessa produkter:
A.B.S. Bromsskiva framaxel, Ø: 300,0mm, ventilerad, belagd 17752 Förstklassig kvalitet och hyggliga priser